TV Waddinxveen

tennispark "de Woerd"

  
Get Adobe Flash player

Voorjaar Zaterdag

 

Competitie 2018

ZATERDAGCOMPETITIE

Klik op de link om de actuele resultaten in de KNLTB omgeving te bekijken.

 

Waddinxveen 1 - Heren dubbel 50+ Hoofdklasse   Waddinxveen 2 - Heren dubbel 50+ 1e klasse
Ron Zuidema - captain   Martin Sanders - captain
Mark Hoftijzer   Hans Fok
Arie-Jan Taal   Harry Meijer
Dick Blom   Loek Klein Breteller
Bart van Putten   Leen de Haan
Frank Vork    
Richard van Beek   Waddinxveen 2 - Heren 17+ 3e klasse
    Marcel van Herk - captain
Waddinxveen 1 - Heren 17+ 2e klasse   Gert-Jan van Hiemst
David Purmer - captain   Tim Verkleij
Aart Rietveld   Aron Verkleij
Jasper Hulst   Thimo Biesheuvel
Niels van Doorn    
    Waddinxveen 2 - Heren 35+ 3e klasse
    John Geers - captain
Waddinxveen 1 - Heren 35+ 1e klasse   Ferry Wijs
Marc Uittenbroek - captain   Rob Nederhof
Robbert van der Pol   Peter Vrancken
Nico Kortenoeven   Hugo Francoulon
Arno Korenhof   Rob Verbakel
Lucien Henriks    
Egon ter Morshuizen   Waddinxveen 4 - Heren 35+ 4e klasse
    Willem Klaverveld - captain
Waddinxveen 3 - Heren 35+ 4 klasse   Marco Steenbergen
Paul Langbein - captain   Olaf Snaterse
Johan van der Horst   Theo de Wit
Michel Leijdekker   Marcel Maertens
Bruno Rijsemus    
Oscar van der Stap   Waddinxveen 6 - Heren 35+ 4e klasse
Jos Straathof   Frank Stelling - captain
    Werner van Velde
Waddinxveen 5 - Heren 35+ 4e klasse   Marc Plooij
Jos van der Born - captain   Rolf Nieuwland
Paul Bontekoe   Ron Bekooy
Maas van Bruggen   Gerben Speksnijder
Ruud van den Hoogen   Edgar den Heijer (reserve)
Rob Korver   Simon Riegel (reserve)
     
Waddinxveen 1 - Dames 17+ 1e klasse   Waddinxveen 1 - Gemengd 17+ 3e klasse
Deborah Kortenoeven - captain   Thijs van der Voort - captain
Liesbeth Kroes   Patrick van der Ham
Jenny Buddingh   Hilco Hage
Mascha Mondriaan   Anneloes Bongers
Annemarie van de Werf   Miranda Blom
Suzette Plooij   Patricia van Egmond
     
Waddinxveen 2 - Gemengd 17+ 5e klasse    
Jimmy Scholten - captain    
Zoraida Keizer-Gomez    
Maris Uitbeierse    
Hans Schouten    
Tom de Geus    
Johan Benders    
Elly Stolk    
Claudia Esveldt    

 

Jeugd Nieuws

Evenementen


Labelen Veteranen 50+ Senior Networks
17 dec 2018
12:00 - 15:00